Рос.   Укр.  

Дубовой Александр Фёдорович - народный депутат Украины

Главная
Биография
Региональная деятельность
Новости
Позиция
Личная страница
Публикации СМИ
Законотворчество
Благотворительность
Фотогалерея
Обратная связь
Видео
Контакты

Позиция

 

Щодо подолання вето Президента на закон про заборону грального бізнесу - 11.06.2009р.

 

     Подолання вето Президента на Закон України «Про заборону грального бізнесу в Україні» - це знакова подія. 390 народних депутатів із 429, зареєстрованих у сесійній залі проголосували «за». Сьогодні на гральному бізнесі поставлена остаточна крапка. Об’єднання всіх політичних сил дало можливість подолати вето Президента і це піде на користь народу України та її майбутньому.

 

 

Щодо президентських виборів - 10.06.2009р.

 

     Я дуже вірю в мудрість нашого народу, який все бачить і розуміє: хто на словах за народ, а хто на ділі, хто говорить, а хто працює не покладаючи рук. Янукович – лідер політичної сили, яка злякалась викликів світової кризи і зрадила не БЮТ, а своїх виборців, вийшовши із переговорного процесу, навряд чи може розраховувати на підтримку більшості на виборах. Яценюк – не нова політична зірка, а лише маска Фірташа і Пінчука, і народ, розуміючи це, зможе правильно оцінить дану кандидатуру. Якщо хтось по-справжньому і працює, не дбаючи про рейтинги, не дивлячись на кризу та не зважаючи на виклики часу, так це наш прем’єр-міністр, Юлія Тимошенко. Я сподіваюсь, що народ це оцінить.

 

 

Щодо вступу до НАТО - 10.06.2009р.

 

     Регіонали на словах виступають проти втягування України в НАТО, а на ділі голосують за допуск його військових підрозділів на територію України, за проведення на нашій території військових навчань. Моя позиція щодо НАТО повністю співпадає з позицією БЮТ: Бути чи не бути Україні в НАТО повинен вирішувати народ шляхом проведення загального референдуму.

 

 

Щодо виходу Януковича з Коаліційних переговорів - 10.06.2009р.

 

     На сьогодні в Україні нема такої людини, яка б не розуміла, що без стабілізації політичної ситуації ми не зможемо подолати кризу, яка охопила не тільки нашу державу, а всі держави світу. Та, на жаль, не всі наші політики розуміють, що перед державою стоять безпрецедентні виклики, що з кризою необхідно боротись спільно, що зараз не час для особистих амбіцій. Лідер Партії Регіонів не зміг переступити через особисті амбіції заради виходу із кризи і спасіння України. Керівництво ПР вийшло із переговорного процесу, попередньо навіть не попередивши його учасників, що саме по собі говорить про моральні принципи лідера ПР. Для Партії Регіонів ці переговори були лише бажанням отримати повну владу для реалізації особистих амбіцій, а не викликані інтересами держави в такий непростий для неї час.

 

 

Щодо змін до Конституції Конституція із змінами, внесеними в 2004р., не здатна забезпечити нормальне функціонування держави.

 

     Суттєво, мінімум вдвічі, відбулося зменшення державного управління країною. Центральна виконавча влада відірвана від регіонів, абсолютно відсутня координація між гілками влади. Все це ніколи не дасть Україні стати сильною. Збереження сьогоднішньої Конституції – це є масштабна і нищівна поразка.

 

 

Щодо найвагомішого внеску у боротьбу з кризою в Україні - 06.06.2009 р.

 

     Саме прем’єр-міністр Юлія Тимошенко робить найвагоміший, з-поміж усіх політиків, внесок у боротьбу з наслідками світової економічної кризи в Україні. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведенного Київським міжнародним інститутом соціологі. Зокрема, 22% опитаних переконані, що саме Юлія Тимошенко найбільше робить для подолання економічної кризи. Внесок Януковича у боротьбу з кризою побачили лише 13% опитаних, ще менше цей показник у Яценюка. Антирекорд – у Ющенка. Його зусилля для подолання кризи помітили лише 1,6% громадян.

 

 

Щодо відставки Міністра Оборони Єханурова - 06.06.2009р.

 

     Факт загальновідомий, що в Українській армії процвітає корупція та масові розкрадання. Махінації з землею, всупереч постановам уряду, набули небувалих масштабів і це на фоні злиденності самої армії. Мені здається, що міністр оборони, як ніхто інший, повинен відрізнятись честю та доблестю і йому самому необхідно було б подати рапорт про відставку, а не чекати поки за нього це зробить Верховна Рада.

 

 

Щодо відродження села - 24.05.2009р.

 

     Сільськогосподарський сектор – це майбутнє України. І сьогодні – це єдина галузь, яка дає надприбуток. Крім цього, село завжди було і залишається головним носієм національних традицій і самобутності нашої культури. Вперше в історії незалежності України 23 травня 2009 року в м. Києві відбулася зустріч прем’єр-міністра з головами сільських та селищних рад з питань соціально-економічного розвитку сільських населених пунктів. Ще до зустрічі були напрацьовані та прийняті унікальні рішення, які спрямовані на те, щоб кардинально змінити ситуацію, надати сільським і селищним громадам необхідні права, фінансову підтримку, можливість розпоряджатися тією землею, на якій вони живуть. Важливим кроком в цьому напрямку стане рада сільських та селищних голів при Уряді. Прийнято 19 важливих нормативних документів, які вперше в історії готувались не урядом, а головами сільських рад. Ключовою складовою цих документів – є бюджетна сфера. На 2010 рік бюджет буде прийнято з такими змінами та доповненнями, які необхідні сільським та селищним громадам. Перерозподіл коштів на користь села стане дійсно революційним кроком. Щодо земельних питань. Прийнято 4 нормативних акти, якими відрегульовані протиріччя в земельних питаннях між центральною та місцевою владою, включаючи сільські та селищні ради. Серед першочергових завдань – створення оптово-роздрібних ринків, розширення можливостей по первинній переробці молока, створення малих і середніх елеваторів, обслуговуючих кооперативів та інше. Якщо ми зможемо об’єднати зусилля та втілити в життя цю програму, то на селі з’являться і робочі місця і сучасні об’єкти соціальної сфери і бажання сільської молоді залишатися в рідних місцях. Хочу відмітити, що по відношенню до села за всю історію незалежної України ні одним урядом нічого подібного не робилося.

 

 

Щодо захисту прав громадян на житло під час кризи - 22.05.2009р.

 

     21 травня Верховна Рада України за активної підтримки Ю.Тимошенко та фракції БЮТ (один із ініціаторів А.Семинога) прийняла в цілому Закон України «Про захист майнових прав громадян у період виходу економіки України зі стану фінансової кризи». Згідно із законом, на період виходу економіки України зі стану фінансової кризи вводиться мораторій на стягнення банками заставного житла у випадку, якщо предметом застави або іпотеки є житлова нерухомість, в якій постійно проживають громадяни. Вельми показово, що така «палка захисниця інтересів трудящих», якою на словах є Партія Регіонів, не голосувала за цей закон. Вважаю, що своїм неголосуванням регіонали яскраво продемонстрували усій Укпраїні, чиї інтереси вони насправді захищають – очевидно, що не простих громадян, а багатіїв-банкірів, яких багато пригрілося в лавах цієї політичної сили.

 

 

Щодо відставки Балоги - 20.05.2009р.

 

     Відставка Балоги не змінить стратегії Ющенка, можливим є лише коригування тактики. Балога насправді був лише деструктивним інструментом в руках Ющенка. Він виконував всі накази Гаранта по конфронтації з Урядом, по розвитку боротьби з Тимошенко, по системному саботажу діяльності Кабінету Міністрів. Ющенку було вигідно, що всю чорну роботу з розвалу єдиної демократичної команди взяв на себе Балога, хоча він лише виконував волю Президента. Сподіваюся, що після призначення нового глави секретаріату зменшиться політичне протистояння в країні.

 

 

Щодо модернізації житлово-комунального господарства - 20.05.2009р.

 

     Уряд розробив комплексну програму модернізації котелень житлово-комунального господарства. Ця програма дає можливість третину споживаного газу замістити національним енергетичним ресурсом – вугіллям, а іншу третину замінити альтернативними джерелами енергії. Модернізація буде здійснена виключно за рахунок вітчизняного обладнання, а перехід на вугілля – здешевить вартість однієї гігакалорії для населення втричі. Уряд прийняв принципове рішення закривати різницю цін між ціною Росії і ціною на тепло для населення не підвищенням цін, а за рахунок оптимізації самої системи житлово-комунального господарства. Реалізація комплексної програми модернізації котелень надасть можливість відійти від споживання природного газу в системі обігріву води та подачі тепла для побутового споживання і здешевить собівартість гарячої води і тепла у 2-3 рази.

 

 

Щодо виділення Україні двох чергових траншів МВФ - 11.05.2009р.

 

     Відновлення кредитування України з боку Міжнародного валютного фонду, причому у більшому, ніж планувалося, розмірі та ще й на унікальних, вкрай вигідних для держави умовах свідчить про те, що робота урядової команди з подолання наслідків світової фінансово-економічної кризи здійснюється у правильному напрямку. Тимошенко спромоглася переконати Раду Фонду врахувати специфіку України та піти на безпрецедентне в історії МВФ пом’якшення умов для нашої держави. Продовження співпраці з Фондом Тимошенко добилася в умовах жорстокої протидії Президента та на тлі чергового загострення політичного конфлікту. Добившись отримання другого траншу кредиту МВФ, Юлія Тимошенко спростувала всі звинувачення з боку Партії регіонів та Президента про нібито відсутність в уряду антикризової програми. Кредит від МВФ, тим більше під час кризи, є нормальною загальносвітовою практикою, а його отримання є для будь-якої країни великою удачею.

 

 

Щодо заяви Президента про намір висуватися на другий строк - 23.04.2009р.

 

     Заява Президента про намір балотуватися свідчить, що Ющенко втратив звязок з реальністю і об’єктивно не може оцінювати свої безрадісні політичні перспективи. Президент давно розгубив моральний особистий ресурс, щоб зробити щось позитивне для країни. Проте Віктор Ющенко може сповна скористатись усе ще потужним адміністративним ресурсом у центрі та на місцях. Але я думаю, що заяву Президента не слід сприймати серйозно. Можливо Президент сам для себе ще не визначився із своїм політичним майбутнім.

 

 

Щодо голосування за відставку Міністра закордонних справ Володимира Огризка - 03.04.2009р.

 

     Оцінюю роботу Міністра закордонних справ України Володимира Огризка як недостатню для зміцнення авторитету нашої держави. За час роботи Огризко на даній посаді ослаблено діяльність з європейської інтеграції України. Робота в цьому напрямку фактично зводилась лише до порожніх гасел та декларацій. Володимир Огризко, обіймаючи високу посаду Міністра закордонних справ, здійснював діяльність, спрямовану на дискредитацію дій Уряду України, Прем’єр-міністра України, що ганьбить Українську державу. А позицію бувшого міністра стосовно острова Зміїний, я як уроженець Придунав’я, розцінюю взагалі як зраду наших національних інтересів. Бо при правильній позиції України рішення Гаагського суду мало б для нас лише рекомендаційний характер. Тому, в супереч рішенню фракції БЮТ, я голосував за відставку Огризка.

 

 

Щодо перспектив розвитку Придунав’я - 11.10.2008р.

 

     Бессарабія – аграрний край і повинна розвиватись саме в цьому напрямку. Потенціал сільгоспвиробників регіону дуже високий і майбутнє Придунав’я – за переробкою овочів та фруктів, на які багата наша земля. Необхідне стабільно працююче виробництво. Тоді все, що виросло в регіоні і перероблятись буде в регіоні. Близькість Євросоюзу, наявність цілого ряду транспортних коридорів, потужні порти – це запорука того, що продукція переробної галузі знайде свого споживача максимально швидко. Розвиток виробництва дасть, в свою чергу, всі необхідні блага цивілізації.

 

1   2   3

 

 

partners Персональний сайт Юлії Тимошенко
Официальный веб-сайт народного депутата Украины Дубового Александра Фёдоровича

copyright 2009   Создание сайтов в Киеве