Рос.   Укр.  

Дубовой Александр Фёдорович - народный депутат Украины

Главная
Биография
Новости
Региональная деятельность
Позиция
Личная страница
Публикации СМИ
Законотворчество
Благотворительность
Фотогалерея
Обратная связь
Видео
Контакты

«Придунайські Вісті» ( 4 жовтня 2008 р.)

«Придунайські Вісті» ( 4 жовтня 2008 р.)

Шановні працівники освіти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня працівника освіти.

Напевне, у тому, що це свя­то ми відзначаємо у розквіті осені, є своя закономірність. Адже саме зараз - пора, коли природа щедро віддає земні багатства людям, які своїми невтомними руками дбайливо доглядали і пестили її. Віддає те, що посіяли люди. А вчитель — це той же сівач, садівник на нашій безмежній ниві суспільного буття, котрий вирощує зерна мудрості, справедливості, добра, людяності. Ви сіяли ці зерна в серця майбутніх вчених, політиків, лікарів, військових, будівників, хліборобів, ким ми і є зараз - низький вам уклін та подяка за це.

Вирощений вами скарб — неоціненний. I які б вітри над нами не віяли, які б негоди не застували нам сонце, ніколи й ніщо не применшить ваших надбань перед минулими і прийдешніми поколіннями. Тільки тепер, коли скроні декого з нас починає вкривати срібло життєвого досвіду, а у нас самих підростають діти, ми починаємо розуміти, що ви зробили для нас. Дякуємо вам за ваші терпіння і чуйність, людяність та турботу. Дякуємо за те, що ви вчили нас жити, любити, творити, досягати, удосконалюватись, звершувати…

Хочеться вірити, що в неда­лекому майбутньому освіта стане справді пріоритетною галуззю в Україні. А піклування про дітей, про школу і педагога буде спра­вою державної ваги. Адже завтрашній день держави, розвиток її економіки, науки, культури залежить від освіченості,високої свідомості майбутніх поколінь.

Бажаю вам і вашим роди­нам здоров'я і благополуччя, миру і злагоди! Хай невичерпними будуть ваші доброта і працелюбність, а у вашій оселі завжди буде тепло і за­тишно, панує мир, любов та добробут. Нехай кожен ваш день розпочинається усмішкою, а завершується відчуттям задоволення, дум­ки ваші і вчинки проміняться добром і щедрістю, а серце зігрівається щирою вдячністю батьків і ваших вихованців.

Світлої вам долі, життя ве­ликого із щедрими творчими натхненнями, успіхів у всіх починаннях!

З повагою,

Народний депутат України О.Ф. Дубовой

 

 

partners Персональний сайт Юлії Тимошенко
Официальный веб-сайт народного депутата Украины Дубового Александра Фёдоровича

copyright 2009