Печать

Заява щодо інциденту під час концерту на День Ізмаїла (фото)

1 жовтня в місті Ізмаїл Одеської області секретар міськради Євген Пундик, представники міліції та інші особи, грубо порушуючи законодавство України та права людини, застосовуючи фізичну силу до народного депутата України Олександра Дубового, перешкоджали йому вручити квіти Ніні Матвієнко. Також вони пошкодили відеоапаратуру журналістів, які стали свідками інциденту.

Все це відбувалося під час виступу Ніни Матвієнко на святковому концерті в честь Дня міста. Народна артистка України брала участь у заході за запрошенням Олександра Дубового. Втім, депутат таки вручив квіти Матвієнко. 

 

Заявляємо, що секретар Ізмаїльської міськради, голова Ізмаїльської міської організації Партії регіонів Євген Пундик та інші особи порушили Закон України «Про статус народного депутата України» та Конституцію України.

Від імені Олександра Дубового направлено депутатське звернення до правоохоронних органів з вимогою вжиття відповідних заходів щодо покарання організаторів та виконавців цих ганебних дій.

Змушені констатувати, що цей епізод є одним із численних випадків  придушення прав людини, свободи слова та опозиції в Україні. Інцидент в Ізмаїлі свідчить про те, що  нинішня влада боїться всіх і всього, навіть квітів.

P.S. Певна затримка із поданням інформації викликана тим, що ми намагалися отримати фото та відео підтвердження інциденту. Це зайняло час, оскільки організатори бійки пошкодили журналістську апаратуру та намагалися перешкодити оприлюдненню інформації.

Також просимо журналістів та усіх, хто став свідками інциденту, повідомити наявну інформацію, яка може допомогти у встановленні осіб, які чинили вищезазначені незаконні дії.

Прес-служба Олександра Дубового