Печать

Міжнародна Благодійна Організація «Фонд Добра та Любові»

Міжнародна Благодійна Організація «Фонд Добра та Любові» створена в 2005 році і діє під патронатом народного депутата України Дубового Олександра Федоровича. Президентом Фонду є дружина народного депутата Світлана Віссаріонівна Дубова.

Основною метою діяльності Організації є здійснення доброчинності в інтересах соціально незахищених, малозабезпечених громадян України, які потребують піклування, соціальної реабілітації та підтримки, а також реалізація освітніх програм, сприяння закладам охорони здоров’я, пропаганда здорового способу життя та збереження культурної спадщини України.

Невід’ємною частиною благодійних програм є виховання моральних цінностей у дітей та молоді, духовне відродження нації в умовах кризового стану економіки, коли місцеві та державний бюджети не спроможні повною мірою забезпечити потреби громадян та здійснити реалізацію освітніх, медичних та соціальних програм.

За таких обставин робота фонду набуває більшої актуальності та цінності. За умов обмежених можливостей держави пересічному громадянину, а часто й установам соціального спрямування, немає до кого звернутися за допомогою, окрім благодійних організацій.

МБО «Фонд Добра та Любові»  основну мету вбачає у збереженні соціального потенціалу України (звичайно в межах своїх можливостей, оскільки Фонд працює тільки коштами його засновників і не залучає для здійснення своїх статутних цілей будь-які спонсорські кошти), як сильної, стабільної та економічно розвиненої держави з досвідченим, високопрофесійним, морально та фізично здоровим населенням, передовою фундаментальною наукою, сучасною системою освіти, доступною для кожного громадянина України, національними традиціями і високим рівнем культури.

Навіть сьогодні, в досить скрутні часи світової фінансової кризи, коли пройдено 4-річний шлях, можна з впевненістю стверджувати, що Фонд «Добра та Любові» залишається вірним своєму кредо, а саме є і залишається фондом соціального спрямування.

В умовах фінансової кризи найбільше потерпають соціально незахищені верстви населення, яким держава не спроможна забезпечити належний рівень соціальних гарантій. Багато з тих, хто захищав Україну за часів Великої Вітчизняної війни чи проливав кров у Афганістані, або чесно відпрацював на державу до пенсійного віку, фактично залишилися наодинці зі своїми проблемами та негараздами.

В скрутному становищі  сьогодні перебувають багатодітні сім’ї та родини, в яких виховуються діти-інваліди і діти-сироти. Саме до таких громадян звернена увага   Фонду. Його завдання - опікуватися людьми, які волею долі залишились на узбіччі життя.