Рос.   Укр.  

Дубовой Олександр Федорович - народний депутат України

Головна
Біографія
Регіональна діяльність
Новини
Позиція
Особиста сторінка
Публікації ЗМІ
Законотворча діяльність
Благодійність
Фотогалерея
Зворотній зв'язок
Відео
Контакти

Біографія

ДУБОВОЙ ОЛЕКСАНДР ФЕДОРОВИЧ

      Народився 11 березня 1976 року в м. Кілія Одеської області в сім’ї робітників. В 1991 році, після закінчення 8 класу, вступив до Білгород-Дністровського медичного училища, яке закінчив в 1995 році за спеціальністю – лікарська справа.
    
    В 1995 році розпочав трудову діяльність в м. Ізмаїл на посаді заступника директора ВФ «Домбудконструкція», де пропрацював до 1997 року.
     
     З 1997р. по 2002 р. – заступник директора з загальних питань Християнського Благодійного Фонду «Довіра» в м. Ізмаїл Одеської області.
     
     В період з 1996р. по 2002 р. навчався в Одеській національній юридичній академії, отримав вищу освіту, за кваліфікацією - юрист.    
    
     З 2002 р. по 2004 р. – заступник директора з правових питань ТОВ ПКФ «Полісервіс» м. Одеса.     
    
     З 2004р. по 2006 р – Перший заступник Голови правління ЗАТ «Українська інвестиційна група», а з 2006 р. по 2007 р. – Президент ЗАТ «Міжнародна інвестиційна група» в м. Києві. Акціонерне товариство, очолюване Олександром Федоровичем, внесло вагомий внесок в розвиток малого та середнього бізнесу в Україні.  
   
     2007 рік - Президент Міжнародної благодійної організації «Фонд Добра та Любові», основною метою якої є здійснення благодійності в інтересах соціально незахищених та малозабезпечених громадян України.
   
     Працює над кандидатською дисертацією на тему: «Інтелектуальний капітал в умовах формування інформаційного суспільства в Україні».
    
     У 2007 році обраний народним депутатом України по багатомандатному загальнодержавному округу «Блок Юлії Тимошенко». Член Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.  Є автором і співавтором ряду профільних законопроектів.
   
    Нагороджений: Почесною грамотою Кабінету Міністрів за вагомий особистий внесок в розвиток підприємництва, формування ринкової інфраструктури та з нагоди Дня підприємця; Подякою, медаллю та Почесною грамотою Державного департаменту України з питань виконання покарань за активне сприяння в організації проведення урочистих заходів; Подякою Української Асоціації прокурорів за активну громадську позицію, сприяння діяльності Української Асоціації прокурорів, спрямованої на підтримку авторитету та позитивного іміджу прокуратури, утвердження верховенства права і зміцнення правопорядку.
    
     Дружина Олександра Дубового - Світлана, 1978р.н., на даний час – президент Міжнародної благодійної організації «Фонд Добра та Любові», яка постійно опікується дітьми - сиротами, інвалідами, одинокими людьми похилого віку та багатодітними сім’ями.
    
     Сім’я Дубових теж багатодітна. Олександр і Світлана виховують четверо дітей: двох синів Марка та Федора та двох доньок Олександру та Софію. Виховання дітей порядними та чесними людьми подружжя Дубових вважає одним із головних пріоритетів свого життя.
 

 

partners Персональний сайт Юлії Тимошенко
Офіційний веб-сайт народного депутата України Дубового Олександра Фeдоровича

copyright 2009   Создание сайтов в Киеве