Рос.   Укр.  

Дубовой Олександр Федорович - народний депутат України

Головна
Біографія
Регіональна діяльність
Новини
Позиція
Особиста сторінка
Публікації ЗМІ
Законотворча діяльність
Благодійність
Фотогалерея
Зворотній зв'язок
Відео
Контакти

Благодійність

 

Міжнародна Благодійна Організація «Фонд Добра та Любові»

 

Міжнародна Благодійна Організація «Фонд Добра та Любові» створена в 2005 році і діє під патронатом народного депутата України Дубового Олександра Федоровича. Президентом Фонду є дружина народного депутата Світлана Віссаріонівна Дубова.

 

Основною метою діяльності Організації є здійснення доброчинності в інтересах соціально незахищених, малозабезпечених громадян України, які потребують піклування, соціальної реабілітації та підтримки, а також реалізація освітніх програм, сприяння закладам охорони здоров’я, пропаганда здорового способу життя та збереження культурної спадщини України. Невід’ємною частиною благодійних програм є виховання моральних цінностей у дітей та молоді, духовне відродження нації в умовах кризового стану економіки, коли місцеві та державний бюджети не спроможні повною мірою забезпечити потреби громадян та здійснити реалізацію освітніх, медичних та соціальних програм. За таких обставин робота фонду набуває більшої актуальності та цінності. За умов обмежених можливостей держави пересічному громадянину, а часто й установам соціального спрямування, немає до кого звернутися за допомогою, окрім благодійних організацій.

 

МБО «Фонд Добра та Любові»  основну мету вбачає у збереженні соціального потенціалу України (звичайно в межах своїх можливостей, оскільки Фонд працює тільки коштами його засновників і не залучає для здійснення своїх статутних цілей будь-які спонсорські кошти), як сильної, стабільної та економічно розвиненої держави з досвідченим, високопрофесійним, морально та фізично здоровим населенням, передовою фундаментальною наукою, сучасною системою освіти, доступною для кожного громадянина України, національними традиціями і високим рівнем культури.

 

Навіть сьогодні, в досить скрутні часи світової фінансової кризи, коли пройдено 4-річний шлях, можна з впевненістю стверджувати, що Фонд «Добра та Любові» залишається вірним своєму кредо, а саме:

 

- Є і залишається фондом соціального спрямування.

 

В умовах фінансової кризи найбільше потерпають соціально незахищені верстви населення, яким держава не спроможна забезпечити належний рівень соціальних гарантій. Багато з тих, хто захищав Україну за часів Великої Вітчизняної війни чи проливав кров у Афганістані, або чесно відпрацював на державу до пенсійного віку, фактично залишилися наодинці зі своїми проблемами та негараздами. В скрутному становищі  сьогодні перебувають багатодітні сім’ї та родини, в яких виховуються діти-інваліди і діти-сироти. Саме до таких громадян звернена увага   Фонду. Його завдання - опікуватися людьми, які волею долі залишились на узбіччі життя.

 

У постійній співпраці з Фондом перебувають спілки інвалідів міст Кілія, Ізмаїл, Рені, с. Шевченково (Кілійський район), місцеві товариства людей з вадами слуху та зору, спеціалізовані дитячі установи: дитбудинки, школи для дітей з різними фізичними вадами та вадами розумового розвитку. Міжнародна Благодійна Організація також зацікавлена у співробітництві з різними громадськими та релігійними організаціями України. Тісний зв’язок з фахівцями міських та районних відділів соціального захисту населення допомагає працівникам фонду у визначенні категорійних громадян, які потребують допомоги, і яка, в свою чергу, надається у вигляді продуктів харчування, одягу, взуття, медикаментів, предметів першої необхідності, фінансової підтримки для консервативного та оперативного лікування тяжкохворих, тощо. Закладам для людей з обмеженими можливостями неодноразово надавалися кошти для придбання та ремонту інвалідних колясок, медичного інвентаря, засобів догляду за хворими, тощо.

 

Напередодні Дня Перемоги, 8 березня, Різдва, Пасхи, Дня захисту дітей та багатьох професійних свят Фондом здійснюються масштабні благодійні акції для соціально-незахищених громадян. Вже стало традицією для працівників Фонду та волонтерів напередодні Дня Перемоги, Різдва та Великодня відвідувати домівки ветеранів, людей з обмеженими можливостями, багатодітні родини та притулки для сиріт. Упродовж 2008-ого та першої половини 2009-их років матеріальну допомогу отримали понад 10000 сімей і окремих осіб.

 

Піклування про ветеранів Великої Вітчизняної війни, про людей, які врятували світ від фашизму і здобули Перемогу у страшній війни, має особливе значення для Фонду Добра та Любові. У нинішніх складних умовах ветерани війни без організаційної та фінансової підтримки не мають можливостей для самостійного проведення зустрічей, пам’ятних вечорів. День Перемоги – чи не єдине свято, коли вони одягають свої нагороди і разом з бойовими друзями згадують загиблих та пережите лихо. Фонд із часів свого заснування робить і фінансово, і організаційно все можливе, щоб ветерани мали змогу гідно святкувати День Перемоги. До переліку практичної допомоги ветеранам входять:

- традиційні ветеранські продуктові пайки, пам’ятні подарунки, грошова допомога;

- фінансова допомога ветеранським організаціям у придбанні ліків, протезів, слухових апаратів для ветеранів-інвалідів;

- організація святкових концертів, зустрічей, «польових кухонь» тощо.

 

Проте  не тільки Велика Вітчизняна війна принесла в українські родини біль та горе. За плечима українців лишається багато військових конфліктів на кшталт жорстокої війни в Афганістані. «Фонд Добра та Любові» протягом кількох років опікується соціальними проблемами та матеріально допомагає Ізмаїльській раді сімей воїнів загиблих в Афганістані.

 

Для проведення святкових концертів Фондом запрошуються колективи народної творчості, дитячі колективи, видатні діячі української естради: Павло Зібров, Степан Гіга, Катерина Бужинська та інші. Гостями на таких концертах завжди є діти та дорослі з обмеженими можливостями, діти-сироти, багатодітні сім’ї, ветерани ВВВ, представники різних професій.

 

Доцільно підкреслити активну підтримку Фондом багатодітних сімей. Засновники благодійної організації Олександр Федорович та Світлана Віссаріонівна Дубові самі є багатодітними батьками ( в їх сім’ї виховуються 4 дітей: 2 сини та 2 доньки) і хто, як не вони, можуть зрозуміти потреби і труднощі, з якими зустрічаються багатодітні родини. Тому підтримка саме цієї категорії населення є одним із пріоритетних напрямків в роботі Фонду. Оздоровлення дітей, фінансова підтримка для закупівлі предметів побуту та першої необхідності, допомога продуктами харчування, взуттям, тощо – це ті програми, які Фонд не залишає навіть під час кризи, адже демографічна проблема одна із найактуальніших в Україні, і якщо її не вирішувати сьогодні – завтра це стане великою загрозою для майбутнього нашої країни в цілому.

 

Особливим теплом та вдячністю відрізняються листи-подяки на адресу Фонду та народного депутата від керівників дитячих установ, різних громадських організацій, які об’єднують громадян з обмеженими можливостями, багатодітні сім’ї та окремих осіб. Звичайно, МБО «Фонд Добра та Любові» не має можливості допомогти всім знедоленим в Україні. Проте хай це будуть тільки декілька окремих притулків для дітей-сиріт, інвалідів, кілька багатодітних сімей чи матерів-одиначок, - все ж то краще, ніж пустопорожні наміри та обіцянки, не підтверджені навіть намаганням змінити  життя тих, хто потребує нашої допомоги, на краще. Це актуально завжди, але особливо в цей важкий для нашої країни період, коли багато благодійних організацій, яких в Україні чимало і які декларують свою діяльність як благодійну, займаються реалізацією тільки своїх комерційних інтересів.

 

Чільне місце в благодійній роботі фонду займає матеріальна допомога закладам охорони здоров’я різних регіонів України у придбанні інструментарію та медичного обладнання, інвалідних візків, засобів догляду за хворими, бо саме медицина  сьогодні є найбільш критичним напрямком державної соціальної політики.  

Особливу увагу Фонд приділяє оздоровленню соціально незахищених дітей, зокрема, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних сімей, дітей-сиріт, дітей з неблагополучних сімей.

Щороку за допомогою Фонду оздоровлюється 200-300 дітей з різних регіонів України: Одещини, Рівненщини, Донеччини, Київщини. За участі Фонду функціонували такі оздоровчі літні табори, як «Красний Хутір» (Чернігівська обл.), «Надія» (Карпати), «Пілігрим» (Одеська обл.), літні табори в Донецькій, Рівненській обл. та Криму.

Здорові діти сьогодні - це здорове майбутнє нашої країни завтра, тому оздоровлення дітей є одним із надважливих напрямків в роботі Фонду.

 

Ще одним спрямуванням в діяльності організації є підтримка та розвиток освіти. Гідне майбутнє держави завтра – це забезпечення належного рівня освіти сьогодні. Саме тому потреби навчальних закладів та установ залишатимуться одним з головних пріоритетів роботи Фонду. Це стосується як звичайних загальноосвітніх шкіл та дитячих садків, так і спеціалізованих шкіл-інтернатів для дітей з малозабезпечених родин, дітей-сиріт та інвалідів. Всі вони однаково потребують уваги та підтримки.

 

У цьому напрямку Фондом проводиться велика робота та надається така благодійна допомога:

- щорічно проводяться заходи до Дня захисту дітей, - Різдвяних свят з врученням подарунків, організацією святкових концертів та інших благодійних акцій;

- надається фінансова допомога ряду шкіл для проведення ремонтних робіт та зміцнення матеріально-технічної бази (закупівля шкільних меблів, класних дошок, тощо);

- частина соціально незахищених дітей шкіл м. Ізмаїл, власне Ізмаїльського району, Шевченківської школи Кілійського району та інших регіонів України оздоровлюються в спеціальних літніх таборах;

- допомога в придбанні підручників для шкільних бібліотек;

- традиційно всіх вчителів шкіл мм. Ізмаїл, Рені, Кілії та відповідних районів, а також с. Шевченково Кілійського району, вітають з Днем Учителя, організовуються святкові акції для дітей загальноосвітніх шкіл Ізмаїльського, Ренійського та Кілійського районів, а також для вихованців шкіл-інтернатів м. Кілії, ЗОШ с. Шевченково.

 

Солодощі, продукти харчування, одяг, взуття, канцтовари, предмети першої необхідності, незабутні святкові концерти, гарний настрій та душевне тепло - це неповний перелік того, що приносять з собою працівники Фонду та від щирого серця віддають дітям. Щасливі посмішки, промінчики вдячності та радості, якими світяться дитячі очі, – ось те, що надихає засновників Фонду Добра та Любові знову і знову знаходити нові можливості, адже дитяча посмішка багато коштує ….

 

Збереження культурних традицій та відродження духовності – одне з основних завдань Фонду Добра та Любові, бо розвиток нації визначається її культурним рівнем. Україна може посісти належне їй місце серед країн Європи лише за умов збереження та примноження своїх культурних цінностей, гідного їх представлення як частини світової культури.

Те, що за часів Радянського Союзу люди не знали імпортних делікатесів та голлівудських "бойовиків" не є жахливим – швидше, навпаки. Незрівнянно більшої шкоди суспільству завдало примусове позбавлення людей віри, духовне спустошення. Зараз ми добре розуміємо, до яких наслідків це призвело... Сьогодні люди починають повертатися до храмів, але не в кожного є сили для того, щоб пройти цей шлях самотужки. І тому відродження в українському суспільстві традиційних християнських цінностей та побудова храмів є чи не найголовнішою місією Фонду Добра та Любові.

 

Саме тому Фонд активно підтримував будівництво та реконструкцію християнських храмів у м. Рівне, с. Шевченкове Кілійського району, селах Ларжанка, Першотравневе, Кислиця Ізмаїльського району, в м. Одеса, продовжується будівництво Храму в м. Київ.

 

Проте відродження духовності - це не тільки зведення храмів та будівництво церков, а, насамперед, духовно-просвітницька діяльність, також фізична та духовна реабілітація тих, хто пройшов через полон алкоголізму та наркоманії, адже це є чи не найзлободеннішою проблемою сучасного українського суспільства.

У зв’язку з цим Фондом фінансуються численні духовно-просвітницькі заходи, такі як християнські телепередачі на ТРК «Сфера» м. Рівне, ведеться робота по створенню всеукраїнської мережі телепрограм, які порушували б соціальні питання, питання моралі, виховання дітей, збереження сімейних, духовних, культурних цінностей.

 

Крім цього, за участі Фонду неодноразово фінансувались з’їзди християнської молоді в Одесі та області, Києві, Донецьку, різні навчальні програми, які торкаються таких злободенних проблем сучасної молоді, як СНІД, наркоманія, алкоголізм, порнографія, втрата моральних цінностей тощо. В цьому напрямку Фонд тісно співпрацює з такими установами, як Донецький Християнський Університет, МБО «Подорож по Біблії», Християнський благодійний фонд «Живе слово», реабілітаційні центри для нарко- та алкозалежних «Нове життя», «Надія» та з іншими благодійними і громадськими установами.

 

Фонд брав участь у фінансовій підтримці таких духовно-просвітницьких видань, як популярні християнські журнали «Слово», «Християнська сім’я», дитячий журнал «Ноїв Ковчег», тощо.

 

Особливою сторінкою в діяльності Фонду є відкриття та функціонування його дітища в Одесі – Одеського культурного центру молодіжного спрямування, що в наш час морального та духовного занепаду є надзвичайно актуальним. Популяризація театрального мистецтва, розвиток культурного рівня населення, формування духовно-моральних цінностей сучасного покоління - це і є головним призначенням Культурного центру в Одесі. Вистави за участю професійних колективів України, Росії, Молдови, Білорусі та інших країн, різні концертні програми, молодіжні клуби за інтересами, духовно-просвітницькі програми, дискусії, конкурси – це тільки частина того, що пропонує Центр тим, хто завітає до його стін. І якщо це допоможе комусь не схибити, стати кращим, сильнішим, розумнішим, милосерднішим – Фонд буде вважати всі зусилля по функціонуванню Центру не марними.

 

Спорт. Популяризація здорового способу життя серед молоді, підтримка спортсменів-професіоналів – те, без чого неможливе існування будь-якої держави. Дати молоді альтернативні заходи вечіркам зі спиртними напоями та цигарками – ось напрямок, в якому Фонд «Добра та Любові» намагається діяти якомога активніше, зокрема, через спонсорську підтримку різних спортивних турнірів, змагань, конкурсів, а також фінансову допомогу в придбанні спортивного інвентаря в різних дитячих установах Ізмаїлу, Рені та прилеглих районів.

 

За фінансової підтримки Фонду були проведені міжнародний турнір з тенісу в м. Ізмаїл, міжнародні змагання до 10-річчя автомобільного клубу «Спарта», придбана спортивна форма футбольній команді «Суворовець» с. Суворове Ізмаїльського району. Фонд сприяв  проведенню футбольного міні-турніру серед християнських команд в Одеській області, надав спонсорську підтримку для поїздки на турнір в м. Рені дітям-сиротам, - які тренуються в Одеській обласній федерації карате, а також надав спонсорську допомогу для участі в обласних змаганнях команди юних картингістів м. Ізмаїл.

 

За сприянням Фонду та клопотанням народного депутата Дубового О.Ф. талановитого юнака Коваля Ю.В. включено до збірної України з греко-римської боротьби для участі в Олімпійських іграх у 2008 р.

 

Це - далеко неповний перелік справ, що робляться Фондом для виконання статутних цілей і завдань.

Територіальна сфера дії Фонду

Враховуючи, що МБО «Фонд Добра та Любові» зареєстровано як міжнародну організацію, його благодійна діяльність розповсюджується по всій території України, а також за її межами, а саме: Київська, Рівненська області, Донецька, Одеська, місто Київ, а також Кишинів, Молдова.

Перелік організацій, охоплених благодійною допомогою

 

Місто, область Організація
 • м. Рівне
- Християнський благодійний фонд "Живе слово" ;
- ТРК "Сфера";
- Реабілітаційний центр для нарко-та-алко залежних "Нове життя";
- Дитячий Християнський журнал "Ноїв Ковчег";
- Товариство "Люди на колясках";
 • м. Донецьк та область
- Донецький Християнський Університет;
- Благодійний Фонд "Приют Доброго Пастиря" м. Макіївка;
- Християнський журнал "Слово";
 • Одеська область, Кілійський р-н.
 • Товариство інвалідів (м. Кілія, с. Шевченково);
 • Християнська Церква "Блага Вість" (с. Шевченково);
 • Дитячі табори "Блага Вістка" (с. Шевченково);
 • Загальноосвітні школи №1, №2 (с. Шевченково);
 • - Будівництво Храму (с. Фурманівка);
  - Благодійний фонд "Життя" (с.Шевченково);
  - Вокальний жіночий колектив "Журавушка" (с. Стара Нікрасівка);
 • Сільські ради:
 • с. Шевченково;
  с. Десантне;
  с. Мирне;
  с. Приморське;
  с. Ліски;
  с. Нова Миколаївка;
  с. Дмитрівка;
  с. Трудове;
  с. Червоний Яр;
  с. Фурманівка;
  с. Приозерне;
  с. Дзінілор;
  с. Старі Трояни;
  с. Василівка;
 • м. Вилкове
 • м. Кілія
 • Міська рада;
 • Міська рада;
 • Товариство Червоного Хреста;
 • Міська спілка ветеранів та інвалідів (м. Кілія);
 • Комунальний заклад "Кілійська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з вадами розумового розвитку" (м.Кілія);
 • м. Ізмаїл та район
- Сільські ради Ізмаїльського району;
- Музей О.В. Суворова;
- Ізмаїльське товариство спілки глухих;
- Дитячий фонд "Милосердя";
- Міські загальноосвітні школи № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,14,16;
- Ліцей "Стежинка" м. Ізмаїл;
- Ізмаїльська міська лікарня № 1, 2, 3;
- Ізмаїльська дитяча міська лікарня;
- Ізмаїльський пологовий будинок;
 • Ізмаїльська стоматологічна поліклініка;
 • Реабілітаційний центр "Варнава";
 • Дитяча музична школа №2;
 • Міськспорт комітет;
 • Ізмаїльський прикордонний загін;
 • Станція юних техніків м. Ізмаїл;
 • Вокальний ансамбль "Кобзарська дума";
 • Міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів, одиноких та непрацездатних громадян;
 • Одеська обласна федерація карате, Всеукраїнської громадської організації "Українська асоціація карате";
 • ВУТ "Просвіта";
 • "Інтер - міс Бесарабія 2008" - Асоціація конкурсу краси та шоу програма "Панна Україна";
 • Зразковий дитячий музичний театр "Солнечный луч";
 • Спілка Ізмаїльських фотографів "Юпітер";
 • Ізмаїльська міська дитячо-юнацька асоціація "Істр";
 • Міська громадська організація "Общество обманутых вкладчиков";
 • Міська спілка захисту прав споживачів;
 • Міська громадська організація "Народний контроль";
 • Міська спілка Червоного Хреста;
 • Громадська організація "Рада Ветеранів та інвалідів Бесарабії";
 • Громадська організація "Батьківщина молода";
 • Ізмаїльське Пушкінське товариство;
 • Асоціація болгар м. Ізмаїл та Ізмаїльського району;
 • Євангельська християнська церква "Джерело живої води", - м. Ізмаїл;
 • - Храм Свято - Архангело - Михайлівської церкви с. Ларжанка Ізмаїльського району Одеської області;
  - Православні храми с. Першотравневе, с. Кислиця;
  - Міські профспілки працівників освіти, комунальних закладів та медичних працівників;
  - Ізмаїльська міська організація "Союз Чорнобиля";
  - Міська рада ветеранів та інвалідів;
  - Ізмаїльський загін морської охоронної пограничної служби України;
  - Автомотоклуб "Спарта";
 • м. Рені та район
 • Сільські ради Ренійського району;
 • Дошкільний навчальний заклад "Ромашка" с. Долинське;
 • Дошкільний навчальний заклад "Ягідка" м. Рені;
 • Дошкільний навчальний заклад №1 с. Плавні;
 • Дитяча спортивна школа м. Рені;
 • Загальноосвітні школи м. Рені № 1,2,3,4,5,6;
 • Загальноосвітні школи (с. Лиманське, с. Долинське, с. Орлівка, с.Новосільське, с. Нагірне, с.Котловина, с. Плавні);
 • Ренійська районна лікарня;
 • Фельдшерські акушерські пункти (с.Лиманське, с. Долинське, с. Орлівка, с. Новосільське, с. Нагірне, с. Котловина, с. Плавні);
 • Чернігівська область
 • Школа - інтернат "Красний Хутір" (с. Красний Хутір, Новгород-Сіверський район)
 

 

partners Персональний сайт Юлії Тимошенко
Офіційний веб-сайт народного депутата України Дубового Олександра Фeдоровича

copyright 2009   Создание сайтов в Киеве