Рос.   Укр.  

Дубовой Олександр Федорович - народний депутат України

Головна
Біографія
Регіональна діяльність
Новини
Позиція
Особиста сторінка
Публікації ЗМІ
Законотворча діяльність
Благодійність
Фотогалерея
Зворотній зв'язок
Відео
Контакти

Позиція

 

Щодо Постанови ЦВК про можливість голосування вдома 06.01.2010 р.

 

Постанова ЦВК про можливість голосування вдома, не пред’являючи довідок про стан здоров’я може стати «шлюзом для фальсифікацій» - таку думку висловив голова правління Комітету виборців України Олександр Черненко в інтерв’ю «Німецькій хвилі». І з його думкою я цілком погоджуюсь.

2004 рік не навчив фальсифікаторів. Верховний Суд визнав другий тур сфальсифікованим, але ніхто з організаторів злочину не був засуджений. Президент Ющенко навіть не намагався покарати винних у очевидному злочині. З часу Майдану пройшло зовсім мало часу і Ющенко підписав з Януковичем універсал. А головному символу фальсифікації Ківалову Ющенко вручив Почесну грамоту й медаль «за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації конституційних виборчих прав громадян України». Ще у 2005-му році, Віктор Ющенко підписав Ківалову фотографію з дарчим напуттям.

Відчуваючи свою повну безкарність та захист із боку Секретаріату президента команда Януковича знову зробила відвертий крок до фальсифікації. Вони навіть не намагаються придумати щось оригінальне, а діють старими і перевіреними методами. Сподіваються, що на цей раз не буде ні Майдану, ні Верховного Суду. Що все зійде з рук і кримінальний Янукович сяде в крісло Президента.

 

 

Чому я за Тимошенко 31.12.2009р.

 

Проти Тимошенко Ю.В. сьогодні діє безліч факторів: економічна криза, незбалансована система виконавчої влади, Президент разом зі своїми дорадчими органами, політична опозиція на чолі з мільярдерами та Януковичем, телеканали, фінансовані олігархами.

Але, не дивлячись на це, вона тримає своє слово: українцям вчасно видається зарплата і пенсія, у сховищах є газ, в будинках тепло. Вона врятувала Україну від дефолту, а економіку від катастрофи, зробила майже неможливе: криза відступила, а з наступного року ріст економіки забезпечить піднесення.

Вона досягла успіху завдяки власній наполегливості і праці, поставивши інтереси держави понад власним благополуччям і зробить усе для того, щоб зберегти довіру людей і об’єднати Україну. Тимошенко стоїть на захисті національних інтересів і тільки вона може врятувати Україну від ганьби і національної катастрофи, зупинити кримінальний антиукраїнський реванш Януковича й подолати помилки і неспроможність, продемонстровані оточенням Президента Ющенка. Тимошенко знищить бюджетні годівниці для олігархів і примусить чиновників працювати. Вона не допустила розкрадання національних багатств шельфу Чорного моря, викинула корупційних посередників з енергетичного ринку, повернула державі вкрадені заводи. Національні багатства будуть належати українському народу, а настанови Майдану будуть втілені в життя.

 

 

«Політик 2009року» – Юлія Тимошенко 31.12.2009р.

 

На замовлення Інституту політики в грудні 2009 року «Українським демократичним колом» було проведене соціологічне дослідження. Переважна більшість респондентів назвала політиком 2009 року Юлію Володимирівну

І це, я вважаю, не випадково, бо важкий кризовий 2009 рік, у плані політичному був роком перемог Тимошенко. Адже саме вона змогла змобілізувати здорові сили українського політикуму й управлінців на боротьбу із кризою. Вона змогла протистояти кризі та внутрішній війні з боку президента й опозиції в особі Ющенка і Януковича . З одного боку світова криза, з іншого саботаж НБУ – обвал гривні, блокування кредитів для економіки, параліч Верховної Ради, ветування антикризових і антикорупційних законів та постанов Уряду. Усе це Тимошенко поборола.

Криза ще відчувається, але з неї ми вже почали виходити. В економіці й бізнесі відчувається стабільність, помітне деяке зростання. Підприємці складають плани на наступний рік, відновлює нормальну роботу банківська система. Пенсії й зарплати виплачуються в повному обсязі. Проходять своєчасні розрахунки за газ, нової кризи в цьому напрямку не передбачається. Усе це громадяни чітко усвідомлюють, тому й справедливо вважають політиком року саме Юлію Тимошенко.

 

 

Щодо тандему Ющенка і Януковича 31.12.2009 р.

 

Як відомо, 25 грудня екс-керівник департаменту Секретаріату Президента Ярослав Козачок заявив, що Віктор Ющенко підписав із Віктором Януковичем конфіденційну угоду про взаємодію під час виборів, та про розподіл посад в разі перемоги Януковича.

Думаю, що державний службовець Козачок, який прийшов у Секретаріат із наукових кіл, не витримав цинізму й аморальності політиків, не витримав того, як декларації президента розходяться з його реальними справами.

Свідоме блокування урядових рішень, протиставлення різних гілок виконавчої влади, ветування потрібних державі законів: про протидію відмиванню брудних коштів, фінансування охорони здоров’я, тощо, та навпаки, підтримка законів опозиції, що дестабілізують фінансову систему, антиконституційне керівництво діяльністю НБУ та курсова гра, спроби примусити НБУ наприкінці року заблокувати бюджетне фінансування всієї країни, - усе це відбувається на тлі чергового зближення Ющенка і Януковича та регулярних відвідувань Секретаріату Президента М.Азаровим, М.Лавріновичем, С.Льовочкіним. Стали звичайним явищем, також, особисті зустрічі Віктора Януковича з Віктором Ющенком.

Мабуть, останньою краплею, яка змусила чиновника Секретаріату вийти до суспільства став таємний пакт між Ющенком та Януковичем. Тут вони домовились не тільки про взаємодію під час виборів, але й про майбутній розподіл посад у якому діючий президент стане прем’єр-міністром, а всі вірні йому люди, які сьогодні активно протидіють уряду – збережуть свої посади. Це і є дійсний патріотизм президента щодо самого себе і своєї команди, яка веде, по суті, антидержавну політику.

 

 

Щодо державної підтримки інвалідів на 2010 рік - 03.12.2009р.

 

     Уряд розробив та затвердив План заходів, пов’язаних  з розв’язанням ряду проблем соціального захисту інвалідів. 3 грудня 2009 року Прем’єр-міністром Юлією Тимошенко підписане  відповідне урядове розпорядження.  Згідно з планом, під час доопрацювання проекту  Державного бюджету на 2010 рік необхідно передбачити виділення з Держбюджету 3 млн. грн. для зміцнення лікувальної і матеріально-технічної бази Донецької обласної лікарні відновлювального лікування та забезпечення лікування там інвалідів-спинальників з інших областей.

    Крім того, під час доопрацювання бюджету країни на 2010 рік потрібно передбачити виділення коштів для придбання спеціальних вагонів, пристосованих для перевезення людей в інвалідних візках, та забезпечити ними всі фірмові залізничні потяги. Передбачено забезпечення дітей-інвалідів з проблемами зору підручниками українською мовою, виготовлених шрифтом Брайля, фінансування заходів щодо підготовки та участі національної збірної спортсменів-інвалідів у Х зимових Паралімпійських іграх, визначення спеціального порядку отримання інвалідами відповідної категорії земельних ділянок під будівництво гаражів поблизу місця проживання.

   Цей документ, я вважаю, це - конкретний крок Уряду назустріч людям, що потребують допомоги та піклування з боку держави.

 

 

Щодо підвищення пенсій інвалідам війни і учасникам бойових дій - 02.12.2009р.

 

     Кабінет Міністрів України підвищив пенсії інвалідам війни і учасникам бойових дій. Згідно з урядовою постановою від 2 грудня 2009 року, з 1 листопада мінімальну пенсійну виплату для цих категорій пенсіонерів збільшено на 20%. Зокрема, пенсійна виплата для інвалідів війни І групи віднині становитиме 1440 грн. (збільшення на 240 грн.); для інвалідів війни ІІ групи - 1296 грн. (збільшення на 192 грн.); для учасників бойових дій – 1008 грн. (збільшення на 168 грн.).

     Фінансування доплат здійснюватиметься за рахунок коштів, передбачених бюджетною програмою з покриття дефіциту коштів Пенсійного фонду України для виплати пенсій.

     Дія постанови Кабміну, завдяки якій, я вважаю,  суттєво покращиться матеріальне становище вищезгаданих категорій громадян, розповсюджується на пенсійне забезпечення майже 100 тисяч інвалідів війни та учасників бойових дій.

 

 

Леонід Кравчук закликає патріотів об’єднатися навколо Юлії Тимошенко - 01.12.2009р.

 

   Перший Президент України Леонід Кравчук, який є довіреною особою кандидата в Президенти Юлії Тимошенко, вважає, що всі патріотичні та національно-свідомі політичні сили вже зараз повинні об’єднатись навколо Юлії Тимошенко. «Саме президентські вибори повинні привести до влади ту людину, яка здатна навести лад в країні і поставити на перше місце національні інтереси України, подолати ті негативні процеси, які зараз мають місце. Я вірю, що це може зробити тільки Юлія Володимирівна», - заявив Леонід Кравчук на конференції. Перший президент України підкреслив: «У силу об’єктивних і суб’єктивних причин найшвидше і найкоротше навести лад і відновити керованість у державі – це обрати Тимошенко Президентом.

 

 

Щодо бажання Партії регіонів збільшити тривалість робочого часу на 8 годин - 20.11.2009р.

 

    18 листопада на засіданні комітету з питань соціальної політики та праці депутати від Партії регіонів підтримали проект нового Трудового кодексу, який значно звужує права найманих працівників. Згідно статті проекту нового Трудового кодексу, максимальний робочий час протягом тижня збільшується до 48-ми годин, в той час як у діючому Кодексі законів про працю  тривалість робочого тижня не може перевищувати 40 годин на тиждень. Так, згідно пропозиції  фракції Януковича, при п’ятиденному робочому тижні кожен громадянин тепер повинен буде щодня додатково відпрацьовувати майже дві години. Тому, вийшовши на роботу о 9.00, трудовий день закінчуватиметься о 20.00 – це і є  обличчя реальної турботи за соціальні стандарти громадян.

     Тому, я вважаю, галас Партії регіонів довкола підвищення соціальних стандартів – це банальний блеф і виборча технологія.

 

 

Щодо відмови Верховної ради підтримати Програму соціально-економічного розвитку на 2010 рік  - 19.11.2009р.

   

    Я повністю погоджуюсь з думкою депутата від БЮТ Володимиром Бондаренком, що відмова народних депутатів підтримати внесену Кабінетом Міністрів Державну програму економічного та соціального розвитку країни на 2010 рік пов’язана з президентською виборчою кампанією. В.Бондаренко наголосив: «Таке рішення депутатів пов’язане з президентською виборчою кампанією та позиціями політичних сил в цій кампанії. Підтримка дій уряду  - це підтримка стабільності на цілий рік. А це нашим опонентам не потрібно.     Я б назвав це рішенням тих, хто бореться проти уряду Юлії Тимошенко, а борються зараз практично всі: і Партія регіонів, і комуністи, і частина пропрезидентської сили у парламенті. Вони діють спільно з Януковичем». Таке рішення обумовлене небажанням опонентів Ю. Тимошенко підтримувати прогресивні економічні програми уряду на наступний рік.

 

 

Щодо тандему Янукович – Ющенко - 17.11.09р.

   

    Сьогодні Партія регіонів об’єдналася з Президентом, щоб повалити уряд та зірвати соціально-економічну ситуацію напередодні виборів. Колись непримиренні вороги об’єднались в єдиній антитимошенківській команді. Але всі їх зусилля спрямовані проти уряду обертаються  в антидержавну й антинародну діяльність. Не треба бути аналітиком, щоб побачити, що Президент Ющенко без застережень підписує все, що є у виборчій програмі Партії регіонів. В той же час на виділення коштів на боротьбу з епідемією, яка вже забрала сотні життів, накладене вето. Водночас закон, який загрожує повністю розбалансувати фінансову стабільність України, підписано без застережень.

 

 

Щодо епідеміологічної ситуації в Україні - 28.10.2009р.

    

     Вважаю, що Урядом проводяться всі необхідні заходи щодо покращення епідеміологічної ситуації в Україні. Кабінет міністрів у п’ятницю провів екстрене засідання де прийнято необхідні рішення щодо зупинення епідемії грипу в Україні. Постанова передбачає профілактичні заходи для кожної людини без виключення. До них відносяться забезпечення громадян України масками, на три тижні вводяться канікули в усіх навчальних закладах, а також заборонені всі масові зібрання. В дев'яти областях Західної України оголошено карантин, обмежене пересування громадян між областями без необхідної потреби. Введено контроль усіх аптек на наявність відповідних медичних засобів та контроль за цінами на них, усі лабораторії України на 100% забезпечені необхідними тестами для виявлення захворювання на каліфорнійський грип. Юлія Тимошенко заявила, що в терміновому порядку вже готуються відео матеріали, радіо сюжети та текстові пам’ятки, які будуть поширюватись відповідними каналами. В цих матеріалах буде пояснено як виявити перші симптоми захворювання та що робити в разі появи ознак захворювання.

 

 

Щодо підписання Ющенком Закону  про соціальні стандарти - 28.10.2009р.

   

    Європейські лідери вважають, що підписання президентом закону про необґрунтоване підвищення соцстандартів ставить під загрозу співпрацю України із МВФ, а також перспективу надання з боку ЄС макрофінансової допомоги Україні. Про це заявив (напередодні підписання закону) віце-прем’єр Григорій Немиря за результатами спілкування із президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу, президентом Європарламенту, прем’єром Швеції Фредеріком Рейнфелдтом, а також канцлером Німеччини Ангелою Меркель.       Сьогодні Європа готова підтримати Україну. Це означатиме фінансово-економічну стабілізацію й збільшення темпів зростання економіки. Але,  мабуть, Президенту України  ці речі сьогодні не потрібні. Як відомо, напередодні президент відмовився спілкуватися із представниками МВФ, чого ще не було останніми роками. Складається враження, що сьогодні Віктор Ющенко свідомо шкодить національним інтересам,  створюючи загрозу національній безпеці держави.

 

 

Двохсоттисячний з’їзд ВО «Батьківщина» висунув Юлію Тимошенко в президенти - 26.10.2009р.

     

     В суботу 24 жовтня на столичному Майдані Незалежності пройшов ІХ з’їзд ВО «Батьківщина».  На головній площі  м. Києва зібралось більше 200 тисяч членів та активістів «Батьківщини». З усієї України з’їхались свідомі прихильники, люди з активною громадською позицією, які були одностайними: в сьогоднішніх умовах тільки Юлія Тимошенко здатна врятувати країну, припинити війну інститутів влади, остаточно подолати кризу і забезпечити Україні реалізацію її стратегічного курсу на  членство в Європейському Союзі. Як зазначив у своєму виступі перший президент України Леонід Кравчук: «Сьогодні врятувати нашу країну, можна лише якщо висунемо до влади людину, яка має досвід управління державою і не допустила падіння України в прірву в період кризи. І цією людиною є саме Юлія Тимошенко». Виступаючи з промовою Юлія Тимошенко наголосила, що докладе максимум зусиль для відновлення економічної стабільності в Україні.

   По завершенню офіційної частини учасники й гості мали можливість прослухати чудовий концерт у виконанні Всеукраїнського туру «З Україною в серці».

   З’їзд довів: українське суспільство має провідну верству активних людей, які вірять в Україну і готові в ім’я ідеалів і благополуччя вести в президенти свого кандидата.

 

 

Щодо скандалу навколо розбещення дітей - 23.10 2009р.

  

     Розкручений командою Януковича  скандал навколо розбещення дітей  наніс непоправиму шкоду суспільній свідомості українців, а також завдав втрат іміджу  нашої держави за кордоном.

    З огляду на історію партійного будівництва Партії Регіонів, на біографії її лідерів та на методи ведення політики в суспільстві, стосовно ПР склався стійкий стереотип. Тому, я вважаю, партійними технологами ПР було прийнято рішення щодо проведення  ряду спецоперацій по дискредитації партійних опонентів. Суть такого підходу відображається формулою: «якщо не можемо відбілитися самі – заллємо брудом всіх інших». Ідея полягала в тому, що люди мають враз зрозуміти, що не тільки регіонали погані – усі негідники. Люди з кримінальним світоглядом і відповідними цінностями сьогодні підганяють під свої уявлення й  потреби все українське суспільство. Але, я вважаю, такі акції щоразу нижче опускають рівень суспільної свідомості в Україні.

 

 

1  2  3

 

 

partners Персональний сайт Юлії Тимошенко
Офіційний веб-сайт народного депутата України Дубового Олександра Фeдоровича

copyright 2009   Создание сайтов в Киеве