Рос.   Укр.  

Дубовой Олександр Федорович - народний депутат України

Головна
Біографія
Регіональна діяльність
Новини
Позиція
Особиста сторінка
Публікації ЗМІ
Законотворча діяльність
Благодійність
Фотогалерея
Зворотній зв'язок
Відео
Контакти

Позиція

 

Щодо утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин щодо можливих порушень чинного законодавства України з боку посадових осіб Державного підприємства

«Дельта Лоцман» м. Миколаїв. - 22.10.2009 р.

    

     В останні дні в різних ЗМІ з’явилось багато інформації з приводу ініціативи утворення Тимчасової слідчої комісії щодо можливих зловживань на ДП «Дельта Лоцман». Дійсно, я, як народний депутат України, разом із Забзалюком Романом Омельяновичем та Вечерко Володимиром Миколайовичем були ініціаторами створення цієї комісії. Більш того, я не проти очолити цю комісію, бо для мене принципово важливо щоб ситуація, що склалася на цьому державному підприємстві, особливо за часів попереднього керівництва в особі пана Бездольного, була вивчена об’єктивно та неупереджено. Ми не можемо мовчати про значні зловживання, про доведену до абсурду ситуацію на «Дельта Лоцман». І ніхто тут не відкриває Америки, адже з цього приводу  відкрито ціла низка кримінальних справ. Особисто я хотів би щоб ця комісія зайнялась вивченням  стану справ на цьому підприємстві, і особливо діяльністю пана Бездольного  та   того «безпрєдєлу», який панував на  «Дельта Лоцман» під час його керівництва цим стратегічно важливим для Держави підприємством.                                                                      

 

 

Щодо Рішення ВР  про підвищення рівня мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму - 06.10.2009р.

   

    Ухвалення у першому читанні  цього законопроекту немає нічого спільного зі справжньою турботою депутатів, у т.ч. й Партії регіонів, про народ, яким вони «опікуються» насамперед тільки перед телекамерами. Дане популістське рішення прийняте виключно в інтересах виборчої кампанії Януковича.

    Сьогодні Партія регіонів і Президент зробили впевнений крок до руйнування фінансової стабільності в державі, яку так важко вибудовувала Юлія Тимошенко. Я повністю погоджуюсь з думкою Першого віце-прем’єр-міністра України з цього приводу «Це не просто популізм, це системна робота, скерована на повну дестабілізацію фінансової системи України». Виконання такого закону можливе лише через емісію гривні, що спричинить значну інфляцію. Експерти називають голосування у ВР про підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати «ведмежою послугою людям».

 

 

Щодо ситуації в Партії регіонів - 02.10.2009р.

    

    Партію регіонів на сьогодні роздирають внутрішні суперечки. Про те, що там проходить активна війна кланів давно говорять політологи, самі члени партії, а вслід за ними пишуть інтернет видання. Ці угрупування почергово мають вплив на слабкого лідера – нахиляють його то в один, то в інший бік. Саме цим пояснюється нестабільна політика Партії регіонів, де рішення прийняті ввечері на ранок уже заперечуються. Віктор Янукович хоче керувати країною, але не справляється навіть з обов’язками лідера партії. Головне завдання лідера партії – добиватися реалізації її програмних принципів і положень. Адже, саме за ці пріоритети голосували її виборці. Віктор Янукович не може й не бажає виконувати програмні засади партії. Це є прямою зрадою виборців. Якщо Партія регіонів не змінить лідера, її спіткає доля НДП або СДПУ(о) – наголошує обізнаний в партійних справах відомий регіонал Василь Кисельов.

 

 

Щодо постанови Кабінету Міністрів України по українській мові - 02.10.2009р.

    

     30 вересня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою передбачено застосування української мови в робочий час в українських школах. Дана Постанова КМУ відповідає Конституції, законодавству про державний статус української мови, в той же час носить рекомендаційний характер і не передбачає жодних санкцій за її порушення.           

 

 

Щодо скасування результатів конкурсу з приватизації ОПЗ - 01.10.2009р.

 

     Вважаю, що комісія Фонду державного майна України з приватизації ВАТ «Одеський припортовий завод  прийняла  правильне рішення не визнавати ВАТ «Нортіма»  переможцем у конкурсі. В Уряду і Фонду держмайна були всі підстави скасувати результати даного  аукціону, оскільки під час телевізійної трансляції неозброєним оком було видно, що торги відбуваються за попередньою домовленістю їх учасників, аби викупити у держави це підприємство за максимально низькою ціною в 5 млрд. грн

 

 

Щодо Закону «Про безпечність та якість харчових продуктів» - 29.09.2009р.

 

     Я вважаю, що позиція Ю.Тимошенко щодо  заяви Медведєва  - єдина правильна позиція. На відміну від інших політиків, Юлія Тимошенко не робила поспішних заяв. Як прем’єр-міністр вона чітко дотримувалась субординації, адже зовнішня політика -  прерогатива президента. Його звернення й заява прем’єр-міністра мають державницький характер. Однак, на відміну від виправдального тону Віктора Ющенка, Юлія Тимошенко зайняла більш жорстку позицію. «Втручання в наші внутрішні справи є неприпустимим» - це основна думка її звернення. Натомість прихильниками звинувачень Медведєва  на адресу України стали Арсеній Яценюк, Віктор Янукович і Петро Симоненко. Щодо двох останніх, то їхнє чергове «прогинання» перед Москвою нікого не здивувало. Але, після слів лідера «Фронту змін» в ефірі радіостанції «Эхо Москвы» про те, що він не підтримує дії Грузії та  що Ющенко справді веде антиросійську політику, багато хто засумнівався в національно-демократичній і європейській орієнтації Арсенія Петровича.

            Отже, з усіх потенційних кандидатів у президенти, на мою думку, тільки Юлія Тимошенко спроможна будувати стосунки з Росією на рівних, тільки вона здатна чітко й послідовно відстоювати українські національні інтереси на цьому фронті.

 

 

Щодо девальвації гривні - 18.08.2009р.

 

     Вважаю, що сьогодні проводиться спланована спекулятивна акція по руйнації гривні. Національний Банк став інструментом боротьби Президента Ющенка з  Урядом. Верховна Рада тричі висловлювала недовіру Стельмаху, закликала главу держави внести подання на його відставку. Політику президента по обвалу гривні засуджують експерти, парламент, публічно її засудив перший президент України Леонід Кравчук. Дорожчання валюти провокує ріст цін на імпортні товари, зокрема, на бензин. Крім того, високий курс долара ускладнює процес розрахунків уряду за газ перед Росією. Усе це вигідно сьогодні Віктору Ющенку, тому він захищає голову НБУ.

 

 

Щодо відновлення космічної галузі - 16.08.2009р.

    

     Юлія Тимошенко завжди стояла на позиціях, що майбутнє України у модернізації економіки, переході від енергоємного до наукоємного виробництва. Під час візитів у такі високотехнологічні держави як Японія і Південна Корея, прем’єр-міністр заручилася підтримкою провідних корпорацій, які допоможуть провести реформування української економіки більш ефективно. Уряд уже провів ряд антикризових заходів у авіабудівній галузі, в результаті чого Україна поступово повертає собі статус авіаційної держави. А нова космічна програма це не тільки принципово новий технологічний етап, але й реальна користь для громадян. Адже після її реалізації бажаючий (навіть у сільській місцевості) може мати швидкий інтернет, цифрове телебачення й радіомовлення. Це крок до більш широкої інформатизації суспільства, розвитку освіти і комунікації, а відтак нового цивілізаційного рівня.

 

 

Щодо будівельної антикризової програми - 13.08.2009р.

      

     Реалізація будівельної антикризової програми,  якій  Урядом приділяється особлива увага в період світової фінансової кризи,  зможе забезпечити будівельників оборотними коштами для побудови і добудови житла та відкриє можливість  надати квартири тим пільговим категоріям людей, громадянам України, які стоять на черзі іноді по 20-30 років і не мали можливості отримати житло.  В урядовій програмі визначені цінові параметри, по яких сьогодні через Іпотечну установу держава може придбати недобудоване житло. Ці параметри від 2,5 тис грн. за кв. метр до 4200 за кв. метр. Реалізація цієї програми продемонструє, що можливо сумістити ефективні програми підтримки реального сектору економіки з програмою скорочення черг на житло.

 

 

Щодо визнання Європою  антикризових кроків уряду Тимошенко - 01.08.2009р.

       

     Сьогодні наша держава проходить період відносної стабілізації економіки. Позитивні тенденції вже очевидні у багатьох галузях. Україна вистояла. І в цьому, я вважаю, є виключна заслуга Юлії Тимошенко і це визнають  світові лідери розвинутих держав. Як зазначив у своєму виступі президент Франції Ніколя Саркозі: «Як генеральний секретар «Союзу за народний рух» я знаю,  чим Україна зобов’язана своєму прем’єр-міністру Юлії Тимошенко. Безумовно, вона є лідером, якого ви потребуєте під час нинішньої фінансово-економічної кризи, а також перед обличчям викликів, пов’язаних з модернізацією вашої енергетичної системи». Керівник місії Міжнародного валютного фонду в Україні Джейли Пазарбазіолу заявила, що економічна політика, яка проводилася Урядом дозволила зробити підконтрольною кризу, і  це забезпечило стабільність у фінансовій системі України, під керівництвом Юлії Тимошенко Україна подолає фінансову кризу,- зазначив  лідер Південної Кореї.

 

 

Щодо арешту Пукача - 30.07.2009р.

 

     Вважаю, що затримання генерала Олексія Пукача відбулось під політичні події.  І дуже жаль, що чекати прийшлось 9 довгих років, поки силові структури взяли під арешт людину, яка по суті справи не ховалась. Сподіваюсь, що  будуть затримані справжні замовники  вбивства журналіста Гонгадзе і понесуть  заслужену кару.

 

 

Щодо подолання кризи - 29.07.2009р.

 

      На мою думку, саме Тимошенко захистила країну та мінімізувала вплив кризи в Україні. Як би не вона, то економічна ситуація в країні була б значно гіршою і саме завдяки їй Україні вдається стійко тримати удар  найглибшої за останні сто років світової економічної кризи. Коли б не Юлія Володимирівна, з її силою волі, залізним характером, економічною освітою, наполегливістю, помноженими на надзвичайну працездатність, то не відомо що було б. Варто лише пригадати економічну кризу середини 90-х років, коли  по півроку не платили пенсій. Місяцями затримували зарплати. Вирувала гіперінфляція. Кожний другий сидів без роботи. На відміну від попередників, Тимошенко жорстко тримає ситуацію під контролем. Вона не допустила повернення до сумних 90-х. У повному обсязі виплачуються пенсії,  зарплати бюджетникам, стипендії студентам, йдуть розрахунки з Росією за газ. Вже не збільшується безробіття. Внаслідок низки кризових заходів оживає промисловість, зростає сільське господарство. Сьогодні навіть найзапекліші опоненти Тимошенко не говорять про дефолт, бо такої загрози немає.

 

 

Щодо  розвитку аграрного сектора в Україні 28.07.2009р.

 

     Щороку в період жнив український виробник зерна зіштовхується з проблемою: зібравши врожай він не може його продати. Оператори зернового ринку формують занижену закупівельну ціну, а виробник не може продати зерно, оскільки ціна не покриває затрачені ним ресурси. Разом з тим, селянин не може зберігати хліб на токах. Переважна більшість господарств не мають відповідних умов. Зберігати зерно на елеваторі виробник теж не може – там виставлені завищені ціни.

    Позиція діючого Уряду щодо змін в аграрному секторі, я вважаю, - це серйозний крок для покращення ситуації, що склалась в Україні на сьогодні. У підході до сільського господарства Юлія Володимирівна робить перспективну ставку на новітні технології. Прем’єр повідомила, що Уряд розгортає масштабну програму з будівництва елеваторів як портових, так і тих, які знаходяться на місцях збору врожаю, Кабінет Міністрів затвердив закупівлю 100 тис. т. дизельного пального для потреб аграріїв за ціною 4,9 тис. грн./т з ПДВ,  надане доручення  спростити процедуру оформлення заявок на продаж зерна. Все це свідчить про те, що діючий Уряд розглядає аграрний сектор, як один із ключових локомотивів для остаточного подолання кризи. 

 

 

Щодо реалізації Програми розвитку Українського Придунав’я 24.06.2009р.

 

     Програма комплексного розвитку Українського Придунав’я була прийнята весною 2004 року. Та, на жаль, про неї на деякий час забули. Нове життя в Програму вдихнув уряд Юлії Тимошенко Постановою № 580 «Про продовження виконання Програми комплексного розвитку Українського Придунав’я на 2004-2010 роки». Реалізацію Програми вирішено продовжити до 2011 року, а окрім того в неї внесені суттєві зміни, що відображають реальний стан справ в регіоні на даному етапі. Програма складається із одинадцяти розділів і по кожному Постановою Кабміну прописані строки виконання, об’єми фінансування та конкретні виконавці. Відкриває Програму блок питань, пов’язаних з розвитком морегосподарського і транспортного комплексу Придунав’я – передбачене і подальше фінансування ГСХ «Дунай – Чорне море» і підтримка Українського Дунайського пароплавства і реконструкція аеропорту в Ізмаїлі, та інші не менш важливі питання, такі як: забезпечення потреб регіону в енергоресурсах, вирішення проблем екологічного та техногенного характеру. Постанова Кабінету Міністрів № 580 – це відповідь всім скептикам та критикам уряду Юлії Тимошенко.

 

 

Щодо відставки Йосипа Вінського 24.06.2009р.

 

     Відставного міністра транспорту та зв’язку Йосипа Вінського будуть використовувати проти Юлії Тимошенко, однак це мало вплине на потенційний електорат прем’єр-мінністра. Я повністю погоджуюсь з позицією політолога Володимира Фесенка з даного питання, який зазначив «Вінський нагадує політичного Колобка, який перекочується від однієї політичної сили до іншої, йде із скандалами. Але думаю, що з кожним таким новим скандалом ефект буде все менше і менше. І це, швидше за все, буде проблема для самого Вінського, ніж для людей, проти яких він виступає».

 

 

1   2   3

 

 

partners Персональний сайт Юлії Тимошенко
Офіційний веб-сайт народного депутата України Дубового Олександра Фeдоровича

copyright 2009   Создание сайтов в Киеве