Рос.   Укр.  

Дубовой Олександр Федорович - народний депутат України

Головна
Біографія
Новини
Регіональна діяльність
Позиція
Особиста сторінка
Публікації ЗМІ
Законотворча діяльність
Благодійність
Фотогалерея
Зворотній зв'язок
Відео
Контакти

Регіональна діяльність

Народний депутат України від БЮТ Олександр Федорович Дубовой рішенням Політради БЮТ був закріплений за 141 виборчим округом, до складу якого входять Ізмаїльський та Ренійський райони.

Для вивчення проблем, що турбують населення, в Ізмаїлі з 2007 року щоденно, крім вихідних, працює громадська приймальня народного депутата, яка охоплює своєю діяльністю Ізмаїльський, Ренійський, та частково Кілійський райони Одеської області.

За умов світової фінансової кризи, та, як наслідок, обмежених можливостей Держави в проведенні ефективної економічної політики, коли економіка країни неспроможна поставити на необхідний рівень соціальне забезпечення, охорону здоров’я громадян, питання відродження культури та духовності нації, подолання корупції та бюрократії, постійна діяльність приймальні має особливе значення як для пересічного громадянина України, так і для організацій та підприємств різних форм власності.

Робота з людьми – один з основних, пріоритетних напрямків депутатської діяльності Олександра Федоровича. Кожного робочого дня працівники приймальні депутата зустрічаються з людьми, щоб почути їх проблеми та зрозуміти, як саме народний депутат може допомогти у тому чи іншому випадку.

Тільки за останні 5 місяців 2009 року фаховими спеціалістами приймальні було розглянуто понад 600 звернень громадян, а всього з 2007 року більше 3000 звернень фізичних та юридичних осіб, направлено понад 500 письмових звернень народного депутата в державні та приватні установи з приводу питань, порушених у цих заявах. Незаконна затримка заробітної плати, заощаджень громадян, соціального забезпечення інвалідів, учасників бойових дій, багатодітних та інших незахищених верств населення, перерахунку пенсій, зволікання з видачі держактів на землю, компенсація витрат перевізникам за перевезення пільгових категорій населення, проблеми подачі питної води в багатоповерхівки Ізмаїлу, заходи прокурорського реагування – це тільки незначний перелік питань, які були підняті та позитивно вирішені за період діяльності приймальні.

Крім активної та продуктивної роботи зі зверненнями громадян, що сприяє вирішенню проблемних питань соціального, правового, культурного характеру, питань економічно-правових відносин та ін., Олександром Федоровичем безпосередньо та помічниками народного депутата постійно проводяться особисті прийоми громадян, юристами приймальні надаються безкоштовні юридичні послуги населенню, проводяться численні благодійні акції, заходи культурного та духовного змісту. Більше 4000 тисяч соціально незахищених сімей округу отримали різноманітну допомогу під час різних благодійних акцій під патронатом народного депутата Дубового, неодноразово організовувались святкування Днів міст та деяких сіл Ізмаїльського, Ренійського, Кілійського районів, різні святкові концерти із запрошенням відомих діячів мистецтв, духовно-просвітницькі, оздоровчі заходи, заходи патріотичного спрямування для молоді та ветеранів ВВВ, дитячі свята.

Завдячуючи активній позиції та численним клопотанням з боку О.Ф. Дубового відповідними державними установами в регіон були направлені кошти для закупівлі інсуліна хворим сахарним діабетом в м. Ізмаїл, медичного обладнання ( кальпоскоп МК-200) для міської жіночої консультації, вугілля для шкіл та інших соціальних установ міста. Виділені кошти на добудову середньої школи в с. Ларжанка Ізмаїльського району, міської поліклініки в м. Рені, реконструкцію доріг в деяких населених пунктах Ізмаїльського та Кілійського районів, вирішується питання виділення автомобілів швидкої допомоги для Ізмаїльської районної лікарні та багато інших питань.

За безпосередньої участі Дубового О.Ф. було налагоджене освітлення вулиць в селах Каланчак, Суворове, Кирнички, Першотравневе, Утконосовка Ізмаїльського району, Шевченкове Кілійського району, в місті Рені.

На особливому контролі депутата ситуація, що склалася в Українському Дунайському пароплавстві та питання необґрунтовано завищених тарифів на комунальні послуги в Ізмаїлі.

Громадська приймальня народного депутата О.Ф. Дубового працює за адресою м. Ізмаїл, пр-т Леніна 48, з понеділка по п’ятницю, з 9-00 до 17-00. Звертайтесь: тут вас завжди вислухають та прикладуть максимум зусиль для вирішення питань, що вас турбують.

 

 

partners Персональний сайт Юлії Тимошенко
Офіційний веб-сайт народного депутата України Дубового Олександра Фeдоровича

copyright 2009   Создание сайтов в Киеве